iParts.pl – sklep z częściami zawieszenia

iParts.pl to internetowy sklep motoryzacyjny posiadający w swojej ofercie ponad 2 mln części zamiennych i akcesoriów samochodowych przeznaczonych do aut wszystkich marek. Znaleźć tu można elementy dedykowane poszczególnym modelom i kategoriom, takim jak samochody osobowe, terenowe, dostawcze, sportowe, a także motocykle i skutery o różnej pojemności silnika.

Od początku swojej działalności iParts.pl stawia na wysokie standardy zarówno jeśli chodzi o obsługę klienta, jak i o jakość oferowanych części. Asortyment sklepu dobierany jest niezwykle uważnie przez ekspertów z różnych dziedzin motoryzacji, z uwzględnieniem bieżących potrzeb naszych klientów, pojawiających się regularnie nowinek technologicznych oraz zmieniających się trendów. Zespół iParts.pl to interdyscyplinarna grupa młodych osób, które postanowiły wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie motoryzacji i połączyć je z umiejętnością wyszukiwania, sprowadzania oraz dystrybucji części zamiennych idealnie sprawdzających się na polskim rynku wtórnym.

Wysoka jakość oferowanych produktów w połączeniu z właściwym podejściem do klientów zapewniły nam, jako jedynemu internetowemu dystrybutorowi samochodowych części zamiennych w Polsce, miejsce w ścisłej czołówce największych i najpopularniejszych marek działających na rynku e-commerce, według zestawienia przygotowanego przez prestiżowy magazyn Internet Standard oraz firmę Gemius. Największe media tradycyjne i internetowe, takie jak Gazeta Wyborcza, portal Wyborcza.biz czy Money.pl, uznały iParts za najlepszy sklep z częściami samochodowymi w Polsce.