Poznaj sklep z częściami zawieszenia iParts.pl

Sklep internetowy iParts.pl posiada w swojej ofercie ponad 2 000 000 części do różnych modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Obecnie jest również najszybciej rozwijającym się sklepem internetowym w branży. Według prestiżowych i niezależnych rankingów Money.pl, Gazety Wyborczej oraz serwisu Wyborcza.biz iParts.pl jest w czołówce sklepów internetowych z częściami motoryzacyjnymi w Polsce.

IParts.pl to również zgrany zespół pasjonatów i miłośników motoryzacji, którzy posiadają ogromne doświadczenie w zakresie handlu częściami zamiennymi, mechaniki oraz znajomości technicznych aspektów budowy samochodu. Dbają oni o każde zamówienie dokładając wszelkich starań by możliwie jak najbardziej wesprzeć działania klienta na każdym etapie realizowanych przez niego zakupów.

Firma iParts.pl posiada rozbudowane Centrum Obsługi Klienta, w którego skład wchodzi kilkanaście osób pomagających klientom, którzy nie są pewni czy dana część będzie odpowiednia dla ich pojazdu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zminimalizować ryzyko zamówienia niewłaściwego produktu. Oprócz tego każdy kupujący ma możliwość zwrotu towaru w czasie do 14 dni od momentu dokonania zakupów.

Nowoczesne rozwiązania, wygodny w użyciu sklep internetowy oraz wygoda kupowania przez internet sprawiają, że firma stale poszerza grono swoich klientów i notuje wzrosty sprzedaży. Starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów iParts.pl stale poszerza swoją ofertę dodając do asortymentu sklepu kolejne pozycje.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego, wszystkimi promocjami oraz zniżkami. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!