Zawieszenie Delphi

Delphi to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcji części samochodowych. Funkcjonuje od ponad 100 lat i prowadzi ścisłą współpracę z 25 czołowymi markami w zakresie dostarczania części oraz podzespołów na tzw. pierwszy montaż. Międzynarodowy koncern zatrudnia 100 tysięcy pracowników w 270 ośrodkach rozmieszczonych w 32 krajach na całym świecie.

Firma Delphi to jeden z liderów w zakresie dystrybucji urządzeń elektronicznych, nowoczesnych rozwiązań i technologii dla branży motoryzacyjnej. Podczas swojej działalności koncern wprowadził wiele ułatwień oraz udogodnień pozwalających na przyspieszenie rozwoju firm działających w branży motoryzacyjnej. Ważnym momentem w historii firmy był rok 1911 i moment stworzenia pierwszej chłodnicy samochodowej. Delphi opracowało jeszcze takie podzespoły samochodu jak nagrzewnica oraz układ klimatyzacji wnętrza.

Firma dostarcza części dla wielu producentów samochodów. Wielu z nich, tacy jak Toyota, Ford, Audi oraz Ferrari rekomendują Delphi jako producenta części zamiennych do swoich samochodów. Produkty oferowane przez producenta podzielone są na kategorie: akumulatory, hamulce, silniki wysokoprężne, sterowanie silnikiem, sterowanie paliwem, układy grzejące i chłodzące, bezpieczeństwo i zabezpieczenia, amortyzatory, układ kierowniczy i zawieszenie oraz środki smarne. Klienci cenią części od Delphi za najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny.