Zawieszenie Magneti Marelli

Magneti Marelli to włoska firma, która specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji części przeznaczonych zarówno do produkcji samochodów, jak i do sektora części zamiennych. Produkty tej marki znane są wśród klientów na całym świecie i cenione za doskonałą jakość oraz konkurencyjne ceny. Części Magneti Marelli trafiają przeważnie do samochodów sygnowanych logiem Fiata, ale również do wielu innych, znanych w Europie marek pojazdów osobowych.

Firma Magneti Marelli powstała w 1891 roku i obecnie zatrudnia ponad 34 tysiące pracowników. Do marki należą również 83 zakłady produkcyjne oraz 12 centrów badawczych znajdujących się na terenie całego świata. W ofercie firmy Magneti Marelli można znaleźć części do wielu różnych podzespołów będących częścią zarówno samochodów osobowych, jak i motocykli. Podstawowe z nich to: wycieraczki, elementy nadwozia, poduszki skrzyni biegów oraz silnika, sprzęgła, czujniki i sondy, chłodnice, pompy paliwowe, oleju i wody, elementy zawieszenia, elementy układów elektrycznych i oświetlenia pojazdu, filtry oraz wiele elementów układu hamulcowego, paliwowego, wydechowego itp.

Tak więc jeśli szukasz najwyższej jakości części do samochodów osobowych to koniecznie zainteresuj się szeroką ofertą firmy Magneti Marelli. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dostarczanie najwyższej jakości części w atrakcyjnych i korzystnych dla klienta cenach. Już teraz sprawdź szczegóły oferty firmy Magneti Marelli i kup najlepsze części do swojego samochodu.