Zawieszenie Meyle

Meyle jest niemiecką marką, która należy do Wulf Gaertner Autoparts AG. Jest to rodzinna firma, która specjalizuje się w produkcji części do samochodów osobowych oraz dostawczych. W ofercie możemy znaleźć ponad 17 000 różnych części do pojazdów popularnych na rynku marek.

Wulf Gaertner Autoparts AG to koncern, który został założony w 1958 roku i początkowo zajmował się głównie eksportem części samochodowych na rynki zachodnie. Dopiero w 1995 roku, kiedy firma Meyle stała się częścią koncernu polityka oraz charakter działalności grupy Wulf Gaertner Autoparts AG uległ całkowitej zmianie. Rozpoczęła się produkcja części, dzięki czemu przychody koncernu znacznie się zwiększyły i pozwoliły na dalszy rozwój firmy.

Na asortyment marki Meyle składa się wiele części do różnych samochodów. Do najpopularniejszych należą najwyższej jakości tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, sworznie wahacza, drążki kierownicze, tarcze sprzęgła oraz filtry samochodowe. Każdy z produkowanych podzespołów poddawany jest licznym testom, które odpowiadają najtrudniejszym warunkom drogowym, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć.

Klienci doceniają produkty sygnowane logiem Meyle za najwyższą jakość oraz stosunkowo niskie ceny, które mogą konkurować z producentami części średniej jakości. Najczęściej kupowane akcesoria od Meyle to elementy układu hamulcowego takiego jak tarcze oraz klocki. Już teraz dołącz do grona zadowolonych klientów i sprawdź szczegóły oferty prezentowanej firmy.