Zawieszenie Meyle

Niemiecka firma Meyle to doskonały przykład marki znanej przede wszystkim profesjonalistom zajmującym się na co dzień motoryzacją, a zwłaszcza obrotem częściami zamiennymi i ich montażem. Meyle od lat stanowi część grupy Wulf Gaertner Autoparts AG i jako typowo rodzinna firma skupiająca się przede wszystkim na wysokiej jakości wytwarzanych przez sienie części samochodowych, działa na rynku motoryzacyjnym bez rozgłosu, za to z ogromnymi sukcesami, które przyniosły tej marce bardzo dużą renomę. Obecnie Meyle produkuje części zamienne przeznaczone zarówno do samochodów osobowych, jak i aut dostawczych lub ciężarowych, a jej oferta obejmuje ponad 17 tys. produktów.

Historia firmy

Utworzony w roku 1958 koncern Wulf Gaertner Autoparts AG od początku swojej działalności skupiał się na eksporcie samochodowych części zamiennych na rynki Europy Zachodniej. Aby zapewnić sobie zaplecze produkcyjne autoczęści najwyższej jakości, w 1995 roku połączył się z Meyle, która już wówczas była firmą o szeroko znanej renomie. Od tamtej pory koncern WGA stał się jednym z najważniejszych niemieckich producentów i eksporterów części samochodowych o zasięgu światowym.

Części zamienne Meyle

Produkty marki Meyle bardzo chętnie stosowane są w warsztatach samochodowych w całej Europie. Zaufanie profesjonalistów zyskały sobie głównie dzięki doskonałemu wykonaniu, trwałości i bezawaryjności. W ofercie Meyle znaleźć można m. in. tarcze i klocki hamulcowe, sworznie wahacza, drążki kierownicze, tarcze sprzęgła, a także filtry samochodowe. Każdy z produktów marki Meyle posiada wszystkie wymagane atesty i spełnia odpowiednie normy jakości oraz bezpieczeństwa.