Zawieszenie Monroe

Monroe to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych na rynku firm zajmujących się produkcją elementów zawieszenia. Blisko 100 lat działalności pozwala na tworzenie nowoczesnych rozwiązań, które zapewniają nie tylko komfort prowadzenia samochodu nawet na trudnych nawierzchniach, ale również bezpieczeństwo jazdy niezależnie od panujących warunków. Początek działalności firmy datuje się na rok 1918, kiedy to jej założyciel pokazał światu pierwszy projekt pompki samochodowej.

Odważny sposób zarządzania firmą, podejmowanie kolejnych wyzwań oraz zamiana kierunku jej działalności na produkcję złożonych rozwiązań technicznych zaowocowało stworzeniem amortyzatora do samochodu osobowego. Ogromne zaangażowanie oraz przywiązanie do szczegółów istotnych podczas projektowania i produkcji takich elementów pozwoliła na znaczny rozwój firmy i już w 1951 roku przedsiębiorstwo było liderem sprzedaży amortyzatorów na świecie.

Obecnie firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych rozwiązań z zakresu amortyzatorów samochodowych oraz pozostałych elementów zawieszenia. Produkty oferowane przez Monroe trafiają do wielu popularnych na rynku producentów, takich jak BMW, Ford, Toyota czy Volkswagen na pierwszy montaż i zapewniają ich użytkownikom doskonałe prowadzenie na każdym rodzaju nawierzchni. Części oferowane przez firmę przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu ich jakość jest dokładnie weryfikowana.