Zawieszenie Sachs

Sachs to istniejący od 1895 roku niemiecki producent części samochodowych. Obecnie znany jest na całym świecie, a oferowane przez firmę części cieszą się rosnącą popularnością wśród posiadaczy samochodów używanych, głównie niemieckich marek takich jak: BMW, Mercedes-Benz czy Volkswagen oraz Audi. Firma jest częścią koncernu ZF Group, podobnie jak Lemforder czy Boge i specjalizuje się w produkcji sprzęgieł oraz amortyzatorów.

Firma Sachs od początku swojego istnienia wyspecjalizowała się w produkcji różnych podzespołów do samochodów osobowych. Jakość części dostarczanych przez markę została doceniona przez wielu producentów samochodów osobowych wybierając ją jako dostawcę podzespołów montowanych OEM. Oprócz tego klienci mają do dyspozycji ogromny wybór bardzo dobrej jakości zamienników sprzedawanych pod logiem Sachsa.

Oprócz amortyzatorów oraz kompletnych zestawów sprzęgła firma produkuje także pozostałe elementy układu zawieszenia, przeniesienia napędu, sprężyny zawieszenia oraz tłumiki drgań skrętnych. Każda z oferowanych części przechodzi kompleksowe testy zapewniające klientów o jakości oraz wytrzymałości dostarczanych przez firmę elementów. Jeśli zależy Ci na komforcie, bezpieczeństwie oraz bezawaryjności swojego samochodu to oferta Sachs będzie dla Ciebie z pewnością interesująca.