Zawieszenie Gabriel

Firma Gabriel działa w branży motoryzacyjnej od 1907 roku. Cały okres działalności firmy to inwestowanie w najnowocześniejsze technologie pozwalające nadążyć za zmieniającymi się trendami w motoryzacji oraz stałym wzrostem oczekiwań klientów. Gabriel działa głównie na rynku amerykańskim. Oferta sprzedawanych przez firmę części zamiennych do samochodów pokrywa 96% modeli poruszających się po drogach USA.

W 1907 roku Claud H. Foster wynalazł pierwszy oryginalny amortyzator. Krótko później założył firmę Gabriel, która do dziś funkcjonuje i sprzedaje najwyższej jakości części do wielu modeli samochodów. Klienci cenią produkty oferowane przez firmę za znakomitą jakość oraz wytrzymałość, które są gwarantem komfortowej oraz bezpiecznej eksploatacji.

Firma Gabriel oferuje takie części jak: amortyzatory, mocowania kolumn amortyzatora, sprężyny zawieszenia oraz elementy zawieszeń hydraulicznych i pneumatycznych. Firma posiada swoje fabryki oraz centra logistyczne i badawcze na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz Meksyku. Gabriel zatrudnia łącznie ponad 1400 pracowników, specjalistów którzy dokładają wszelkich starań do tego, by oferowane przez markę produkty były jak najlepsze.

Jeśli poszukujesz do swojego samochodu części najwyższej jakości, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort jazdy to w ofercie firmy Gabriel z pewnością znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego.