Zawieszenie TRW

TRW to firma specjalizująca się w produkcji aktywnych systemów bezpieczeństwa. Specjalizuje się w częściach układów zawieszenia, hamulcowych oraz kierowniczych przeznaczonych do samochodów osobowych. TRW w opinii klientów produkuje jedne z najlepszych części samochodowych.

Firma posiada blisko 100 letnie doświadczenie w branży i zatrudnia obecnie 65 tysięcy pracowników w ponad 200 zakładach zlokalizowanych na całym świecie. Stały rozwój, inwestowanie w nowoczesne rozwiązania oraz szkolenia pracowników sprawia, że w 2011 roku TRW stało się jednym z największych dostawców części dla przemysłu samochodowego.

W ofercie firmy TRW znajdziemy takie pozycje jak: tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe oraz bębny hamulcowe, a także elementy zawieszenia jak wahacze, tuleje czy sworznie wahaczy. Każdy z produkowanych podzespołów projektowany jest i wytwarzany z dbałością o zachowanie wszelkich wymaganych procedur, a także dokładnie testowany. Dzięki temu wyeliminowane są wszelkie błędy konstrukcyjne powodujące problemy z eksploatacją jakiegokolwiek elementu w naszym samochodzie.

Klienci cenią produkty oferowane przez TRW za znakomitą jakość. Części sygnowane logiem tego producenta uważane są za jedne z najbardziej trwałych i odpornych produktów dostępnych na rynku części zamiennych do samochodów popularnych na rynku marek. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów to już dziś zapoznaj się z wyjątkową ofertą producenta TRW.