Zawieszenie TRW

Marka TRW jest doskonale znana każdemu pasjonatowi motoryzacji. Firma od lat zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i wdrażaniem do użycia nowoczesnych układów kierowniczych, wysokiej klasy układów hamulcowych oraz sprawdzonych i bezpiecznych układów zawieszenia. Ze względy na wysoką jakość oferowanych produktów oraz częste zaopatrywanie największych producentów samochodów w części przeznaczone na pierwszy montaż, TRW stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży motoryzacyjnej na całym świecie.

Historia TRW

Niemal cała historia sukcesu i popularności marki TRW związana jest z historią jednej z najważniejszych marek motoryzacyjnych, jaką jest Ford. To właśnie dla kultowego Forda T marka TRW produkowała pierwsze drewniane jeszcze koła i to dla modeli tego właśnie koncernu TRW zaprojektowała i wytwarzała niezwykle wówczas nowoczesne i nowatorskie hamulce postojowe. Co więcej, to właśnie TRW opracowała i wdrożyła standardy wyposażania aut w układ hamowania hydraulicznego i stworzyła układ wspomagania kierowniczego dla Chryslera.

Części TRW

Obecnie firma TRW pełni rolę globalnego lidera branży motoryzacyjnej, przede wszystkim w zakresie udoskonalania i wytwarzania elementów dla układu hamulcowego i układu zawieszenia. Szczególną popularnością wśród odbiorców hurtowych i indywidualnych cieszą się więc tarcze i klocki hamulcowe TRW, szczęki wraz z bębnami hamulcowymi, a także elementy zawieszenia TRW, w tym głównie wahacze oraz sworznie wahaczy o jakości potwierdzonej wieloma atestami i certyfikatami.