Wahacze – zestaw kompletny MEYLE 116 050 0087/HD (Oś przednia, z prawej) (Oś przednia, z lewej strony)

Wahacze – zestaw kompletny MEYLE 116 050 0087/HD (Oś przednia, z prawej) (Oś przednia, z lewej strony)

2,148.00 

Zestaw kompletny wahaczy MEYLE 116 050 0087/HD jest przeznaczony do osi przedniej zarówno po prawej, jak i lewej stronie pojazdu, to doskonały wybór dla Twojego samochodu osobowego. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, zapewniają niezawodność, trwałość oraz bezpieczeństwo podczas jazdy. To artykuł wzmocniony, który dostarcza nie tylko niezawodności, ale także doskonałą kontrolę nad pojazdem.

Kategoria:

Podziel się

Solidny zestaw wahaczy od MEYLE

Wykonane z aluminium, wahacze MEYLE 116 050 0087/HD są odporne na eksploatacyjne obciążenia, zapewniając długą żywotność produktu. Ich wersja wzmocniona i solidna konstrukcja z dodatkami gwarantują doskonałą stabilność i precyzyjne prowadzenie auta. Zestaw zawiera zarówno wahacze poprzeczne jak i dodatkowe elementy, jak drążek wahliwy, co ułatwia montaż i zapewnia pełną funkcjonalność zawieszenia.

Producent MEYLE to ceniony dostawca niezależnych części samochodowych, w tym wysoko wydajnych układów hamulcowych, układów kierowniczych oraz zawieszenia. Zaufanie fachowców do marki MEYLE wynika z dbałości o jakość każdego detalu, dzięki czemu kierowcy mogą cieszyć się pewnością i bezpieczeństwem na drodze.

Dodatkowe informacje:

  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia, z prawej strony
  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia, z lewej strony
  • Materiał:  Aluminium
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Z drążkiem wahliwym
  • Wersja wzmocniona
  • Rodzaj wahacza:  Wahacz poprzeczny
  • Jednostka: komplet z dodatkami

Informacje dodatkowe

Producent

Meyle

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wahacze – zestaw kompletny MEYLE 116 050 0087/HD (Oś przednia, z prawej) (Oś przednia, z lewej strony)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *